Pracowici

Pracowici_logotyp_kolor2_web_rgb

Pracowici sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej działająca w grupie kapitałowej z firmą Bisar sp z o.o. od ponad 2 lat.


Pracowici.pl specjalizują się w dostarczaniu pracowników zza wschodniej granicy, głównie  z Ukrainy. Koncentrują się na łączeniu klientów z pracownikami reprezentującymi najwyższy poziom usług. Pozyskują specjalistów do branży: elektrycznej, spawalniczej, budowlanej, instalatorskiej, IT.

Rekrutowani przez Pracowici.pl . zajmują się również kompletowaniem zamówień logistycznych, segregacją towarów, składaniem lub montażem przy taśmie produkcyjnej, zbrojeniami oraz różnymi pracami w przemyśle spożywczym.

Rozwiązania proponowane przez Pracowici.pl są zawsze skrojone na miarę potrzeb klienta i projektu, dzięki skutecznym i zoptymalizowanym rozwiązaniom kadrowo podatkowym, zostają obniżone koszty operacyjne przedsiębiorców zatrudniających dodatkową kadrę pracowników.

Wśród klientów, którzy skorzystali z usług Pracowici.pl znajdują się takie firmy jak LPP, Grall, Budimex, KGHM, Skanska, Scania, VIVE Textile Recycling