PETROjet posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obrocie paliwami płynnymi.

PETROjet_Sprawdzony_dostawca

Petrojet Sp. z o.o. zajęła 1. miejsce w ogólnopolskim rankingu Gazele Biznesu 2016, tym samym zdobywając tytuł najdynamiczniej rozwijającej się firmy w kraju!

Dysponujemy taborem 34 autocysterno pojemnościach od 12 m3 do 32 m3. Wszystkie autocysterny posiadają zalegalizowany układ wydawczy paliw w temperaturze referencyjnej 15 °C.

W stałej sprzedaży posiadamy:

 • Olej napędowy PKN Orlen S.A., Grupa Lotos Paliwa, BP Polska S.E.
 • Olej napędowy „B0”
 • Benzyna bezołowiowa PB 95 i PB 98
 • Olej opałowy Ekoterm Plus

Dotychczas zaufało nam ponad 340 klientów, z którymi wiążą nas stałe umowy o współpracy, i których regularnie obsługujemy w zakresie dostaw paliw płynnych. Są to firmy z wielu różnych branż m.in. firmy transportowe, budowlane, instytucje użyteczności publicznej. W ostatnich latach staliśmy się głównym dostawcą do takich firm jak Telewizja Polska S.A., Orange S.A., Grupa Górażdże, PKP S.A., PKP S.A., Jeronimo Martins Polska S.A. i wiele innych.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Paliw Płynnych.

Gwarantujemy dostawę w 24 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia.

Zasięg działania naszej firmy pozwala realizować dostawy w całej Polsce.

Możliwość zakupu paliw loco magazyn odbiorcy oraz franco.
Oferowane paliwa dostępne są na wszystkich bazach PKN Orlen, Grupa Lotos Paliwa oraz na bazach magazynowych Operatora Logistycznego Paliw Płynnych Sp. z o.o.

Realizujemy kompleksową obsługę stacji benzynowych oraz indywidualnych klientów dokonujących hurtowych zakupów paliw – tzn. monitoring. Na podstawie codziennych informacji o stanach paliw w zbiornikach i ilościach zużywanego paliwa podanych przez upoważnionych pracowników Klienta, nasz dział transportu samodzielnie koordynuje dostawy i uzupełnia stany różnych rodzajów paliw w poszczególnych stacjach. Paliwo jest pobierane ze źródeł wskazanych przez klienta.

Wyróżnia nas

Bezpłatne udostępnianie zbiorników, sprzedaż zbiorników.

PETROjet jest dystrybutorem produktów z polietylenu renomowanych producentów.

W ofercie posiadamy zbiorniki z polietylenu oraz inne wyroby, służące do przechowywania i dystrybucji różnych substancji, jak zbiorniki do magazynowania i dystrybucji paliw, AdBlue®, pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów, a także innych proekologicznych rozwiązań.

Wyroby oferowane przez naszą firmę i surowce wykorzystywane do ich produkcji są zawsze najwyższej jakości oraz posiadają wszelkie dopuszczenia i certyfikaty.

Naszym klientom użyczamy nieodpłatnie zbiorniki do magazynowania paliw płynnych o pojemności dostosowanej do indywidualnych potrzeb odbiorcy (od 1.000 do 30.000 litrów)
z możliwością instalacji systemu ewidencji i kontroli procesu tankowania DMS.

Warunki otrzymania zbiornika ustalamy indywidualnie z każdym Klientem.

Efektywne wydłużenie terminu płatności.

W ramach umowy z naszym factoringiem oferujemy Klientom wydłużenie terminu płatności od 30 do 60 dni. Ze swojej strony zapewniamy, że factoring dla naszych klientów stosuje preferencyjne stawki oprocentowania takiego kredytu kupieckiego.

  NASZA GWARANCJA:

 • najwyższa jakość produktów paliwowych,
 • uczciwość,
 • pełna elastyczność w działaniu,
 • dostosowanie się do indywidualnych potrzeb,
 • ciągłość i terminowość dostaw,
 • sprawny i fachowy serwis,
 • konkurencyjne ceny,
 • obsługa zgodna ze standardami bezpieczeństwa.

Spółka posiada wpłaconą kaucję gwarancyjną na podatek VAT  w wysokości 3 miliony złotych;

źródło informacji o kaucji: http://kaucja-gwarancyjna.mofnet.gov.pl/

gazelehaslem