TU ZDROWIE SA

TUZdrowie_logo__RGB-Separated__16Lip2013

Towarzystwo Ubezpieczeń ZDROWIE SA to jedyne w Polsce Towarzystwo specjalizujące się wyłącznie w prywatnych ubezpieczeniach zdrowotnych.


Wiedząc, że ochrona zdrowia wymaga specjalizacji i najwyższej staranności, działalność Towarzystwa koncentrujemy na produkcie zdrowotnym skierowanym zarówno do Klienta grupowego, jak i Klienta indywidualnego.

Sztandarowy produkt Towarzystwa to grupowe ubezpieczenie zdrowotne POLISA ZDROWIE – elastyczny produkt przygotowany zarówno z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach, jak i dużych firmach zatrudniających kilka tysięcy pracowników. Grupowe ubezpieczenie zdrowotne POLISA ZDROWIE pozwala na pełną swobodę leczenia, oferuje dostęp do największej sieci placówek, wygodne umawianie i korzystanie z usług medycznych, do których można umawiać się bezpośrednio w placówkach oraz za pośrednictwem 24h infolinii. Ubezpieczenie gwarantuje każdemu Klientowi najszybszy dostęp do lekarzy podstawowej opieki oraz lekarzy specjalistów.

W ramach grupowego ubezpieczenia zdrowotnego POLISA ZDROWIE Towarzystwo oferuje również dodatkowe opcje – Programy Zdrowotne tj. Mój Onkolog, Mój Ortopeda, Leczenie po wypadku komunikacyjnym, Kontynuacja leczenia szpitalnego.