Lepsze tłumaczenia dla Biznesu


Profesjonalna obsługa tłumaczeń dla firm

Bogactwo kulturowe, dostęp do nowych technologii, globalizacja rynków to jedne z wyznaczników współczesności. Trudno powiedzieć, by dziś nauka czy biznes były ograniczone terytorialnie. Tym samym zdobywanie nowych klientów na rynkach innych niż rodzimy, to dla wielu przedsiębiorstw sprawa priorytetowa. Konieczność korzystania z usług native speakers oraz przygotowywania profesjonalnych tłumaczeń – w szczególności w języku biznesu – to jedna z najczęściej poszukiwanych usług na rynku.

Wiedząc, jak ważna jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim, szybka realizacja tłumaczeń w biznesie, przygotowaliśmy dla Państwa program oszczędnościowy Lepsze tłumaczenia dla biznesu. Nasza oferta to nie tylko atrakcyjne ceny usług, ale przede wszystkim ich wykonanie na wysokim poziomie, w oparciu o zrozumienie reguł kulturowych i obyczajowych danego kraju. Partnerem Programu jest Biuro Tłumaczeń FATIX, doświadczona firma z kompleksową ofertą tłumaczeń we wszystkich językach europejskich, większości azjatyckich oraz części afrykańskich.

    Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • nawet 20% upustu od standardowych cen rynkowych dla Uczestników Projektu BIZNES1000 – w zależności od języka, terminu realizacji, objętości tekstu czy dokumentów;
  • dwuetapowy proces weryfikacyjny wszystkich tłumaczeń z korektą native speakera gratis;
  • konsultanta dedykowanego firmom uczestniczącym w Projekcie BIZNES1000;
  • priorytetową realizację zleceń dla uczestników Projektu BIZNES1000;
  • możliwość przeprowadzenia bezpłatnego audytu potrzeb językowych przed rozpoczęciem współpracy.

O firmie FATIX:


Biuro Tłumaczeń FATIX to firma z 11-letnim doświadczeniem. Dzięki wykorzystaniu autorskiego oprogramowania do zarządzania projektami tłumaczeniowymi, potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Biuro realizuje kompleksowe tłumaczenia, we wszystkich językach obowiązujących w krajach Unii Europejskiej, ale także koordynuje wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe z językami rzadszymi. Od początku działalności, FATIX wykonał  ponad 40.000 indywidualnych zleceń i przetłumaczył ponad milion stron, współpracując z 400 tłumaczami językowymi. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań IT, firma FATIX upraszcza oraz przyśpiesza realizację zleconych prac.

Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 933 firm