Lepsze tłumaczenia dla Biznesu


Profesjonalna obsługa tłumaczeń dla firm

Bogactwo kulturowe, dostęp do nowych technologii, globalizacja rynków to jedne z wyznaczników współczesności. Trudno powiedzieć, by dziś nauka czy biznes były ograniczone terytorialnie. Tym samym zdobywanie nowych klientów na rynkach innych niż rodzimy, to dla wielu przedsiębiorstw sprawa priorytetowa. Konieczność korzystania z usług native speakers oraz przygotowywania profesjonalnych tłumaczeń – w szczególności w języku biznesu – to jedna z najczęściej poszukiwanych usług na rynku.

Wiedząc jak ważna jest nie tylko profesjonalna, ale przede wszystkim, szybka realizacja tłumaczeń w biznesie, przygotowaliśmy dla Państwa program oszczędnościowy Lepsze tłumaczenia dla biznesu. Nasza oferta to nie tylko atrakcyjne ceny usług, ale przede wszystkim ich wykonanie na wysokim poziomie, w oparciu o zrozumienie reguł kulturowych i obyczajowych danego kraju.

  Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • nawet 20% upustu od standardowych cen rynkowych dla Uczestników Projektu BIZNES1000 – w zależności od języka, terminu realizacji, objętości tekstu czy dokumentów
  • dwuetapowy proces weryfikacyjny wszystkich tłumaczeń z korektą native speakera gratis
  • konsultanta dedykowanego firmom uczestniczącym w Projekcie BIZNES1000
  • priorytetową realizację zleceń dla uczestników Projektu BIZNES1000
  • możliwość przeprowadzenia bezpłatnego audytu potrzeb językowych przed rozpoczęciem współpracy.

Partner programu

fatix2

Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 1043 firm