Tańsza Energia


Czy można znacząco oszczędzić na zużyciu energii elektrycznej? Potwierdzają to statystyki już trzech edycji programu Tańsza Energia, realizowanego w ramach Projektu BIZNES1000. Dzięki naszej ofercie sprzedaży energii elektrycznej dla firm, tylko w 2014 roku zaoszczędzili Państwo ponad 4,6 miliona złotych. Z roku na rok kolejne edycje programu Tańsza Energia cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Każda kolejna edycja Programu Tańsza Energia pozwoli Państwu istotnie odczuć oszczędności w bieżących rachunkach związanych ze zużyciem energii elektrycznej.

Odpowiedzi na wszelkie pytania na temat programu Tańsza Energia znajdą Państwo w bazie wiedzy, która zawiera wszystkie najczęściej zadawane pytania dotyczące zmiany sprzedawcy energii.

    Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • korzystną cenę za MWh we wszystkich taryfach;
  • indywidualnie opracowany cennik dla przedsiębiorców korzystających z Programu;
  • wysoką jakość obsługi;
  • wsparcie techniczne umożliwiające optymalizację planowania zużycia energii

Partner Projektu

Partnerem i sprzedawcą energii elektrycznej w ramach Programu Tańsza Energia, jest Tauron Sprzedaż Sp. z o.o..

TAURON Sprzedaż jest jednym z największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce, sprzedaje energię do ponad 5,3 mln klientów. Jej udział w rynku sprzedaży energii to ok. 30%.
W swojej ofercie posiada również paliwo gazowe.
Każdy klient biznesowy posiada indywidualnego doradcę, który zapewnia najkorzystniejszą ofertę sprzedaży energii elektrycznej oraz gazu, a także opiekuna, który odpowiada za obsługę posprzedażową w zakresie:
– aktualizacji lub rozwiązania umowy,
– udzielania informacji na temat aktualnej umowy i zasad rozliczeń,
– zgłaszania ewentualnych reklamacji.


Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 933 firm