Tańsza Telefonia Komórkowa


Telefonia komórkowa to teraz niewątpliwie podstawowe narzędzie komunikowania się we współczesnym świecie. Dla wielu przedsiębiorców, korzystanie z ofert operatorów komórkowych, jak i interpretacja rachunków może stanowić pewną trudność. Oferty są skonstruowane często w niezrozumiały sposób, a rachunki i sposób ich wystawiania bywa skomplikowany. Dlatego też w ramach Projektu BIZNES1000, oferujemy Państwu program Tańsza Telefonia Komórkowa, dzięki któremu przedsiębiorcy mogą korzystać z telefonii w sposób prosty, a przede wszystkim zrozumiały – najistotniejszym elementem naszego Programu jest bowiem stała, miesięczna kwota abonamentowa.

Po raz kolejny analizuję rachunek za telefon. Po raz kolejny dochodzę do wniosku, że nie wiem za co płacę i z czego wynika taka kwota. Frustruje mnie to bardzo. Oczekiwałem prostoty, przejrzystości, a co najważniejsze niskich rachunków telefonicznych. Nic z tych rzeczy…

Andrzej
Właściciel firmy

Testimonial Andrzej
    Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • bezpłatne rozmowy w kraju (komórkowe i stacjonarne) w pakiecie;
  • bezpłatne wysyłanie i odbieranie SMS i MMS;
  • Internet w telefonie;
  • niską, stałą miesięczną kwotę za korzystanie z telefonii komórkowej;
  • przejrzyste zasady i warunki umowy z operatorem będącym partnerem Projektu BIZNES1000;
  • nowoczesne telefony komórkowe.

Partner Programu

Partnerem Programu Tańsza Telefonia Komórkowa jest Polkomtel Sp. z o.o., właściciel sieci Plus. Polskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne działa na rynku już od ponad 20 lat, a wysoką jakość świadczonych usług potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2008 oraz ISO 14001:2004.

Polkomtel Sp. z o.o. zapewnia swoim klientom wygodny dostęp do nowoczesnych i funkcjonalnych produktów, ich profesjonalną obsługę, bezpieczeństwo danych, a poprzez sprawną politykę kadrową, również efektywną obsługę. Warto dodać, że sieć Plus, której właścicielem jest Partner Programu Tańsza Telefonia Komórkowa, obsługuje niemal 13 mln użytkowników w Polsce.


Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 933 firm