Tańsze paliwo Flota


Transport to jedna z najistotniejszych gałęzi gospodarki w naszym kraju. Wiele przedsiębiorstw dąży do jak największej minimalizacji kosztów transportu, najczęściej starając się obniżać rachunki za paliwo. Dzięki naszemu Programowi Tańsze Paliwo Flota, w ramach Projektu BIZNES1000, podpisaliśmy umowę z firma Circle K Polska Sp. z o.o. (działająca wcześniej pod nazwą Statoil Fuel & Retail Polska Sp. z o.o.) mogąc zaoferować Państwu znaczące oszczędności w procesie zarządzania flotą samochodową.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące programu Tańsze Paliwo Flota? Odpowiedzi na nie znajdziesz w specjalnej bazie wie­dzy.

Anna Kasperek
Koordynator Projektów

Testimonial Anna Kasperek
    Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • atrakcyjną cenę (gwarantowany rabat) zakupu paliwa dla uczestników Projektu BIZNES1000;
  • dostęp do oferty paliw dystrybuowanych przez Statoil, jednego z wiodących koncernów paliwowych na rynku;
  • uzyskanie realnych oszczędności podczas zarządzania flotą samochodową;
  • możliwość korzystania z kart paliwowych Routex oferowanych przez Statoil (Statoil Firma, Statoil EUROPE);
  • brak dodatkowych kosztów związanych z wydaniem i używaniem karty;
  • odroczenie płatności za zakup paliwa (możliwość wystawienia zbiorczej faktury elektronicznej dwa razy w miesiącu);
  • bezpieczeństwo – każda karta jest zabezpieczona kodem PIN;
  • możliwość korzystania z unikatowej formuły miles® – nowego, udoskonalonego paliwa, które zmniejsza jego zużycie (do 3,3% dla benzyny i do 3,0% dla oleju napędowego); redukuje emisję spalin; zapewnia optymalne osiągi oraz poprawia niezawodność silnika;

Partner Projektu

Partnerem Programu Tańsze Paliwo Flota, jest Circle K Polska Sp. z o.o. , jedna z wiodących marek w branży paliwowej. Koncern obecny w Polsce od 1992 roku, zarządza obecnie siecią 357 stacji paliw (w tym 78 stacji franczyzowych i 86 stacji Statoil 1-2-3) działających w ok. 200 miastach.

Jest pionierem wdrożenia stacji samoobsługowych Statoil 1-2-3 (bez sklepu i myjni, z pracownikiem obsługującym samochody na autogaz). Swoim klientom oferuje karty paliwowe: Statoil Firma, Statoil Europe, oraz możliwość korzystania z programu lojalnościowego Statoil EXTRA.

Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 933 firm