Tańszy gaz


Program oszczędnościowy Tańszy Gaz powstał w oparciu o wnikliwą obserwację potrzeb przedsiębiorstw i analizę sytuacji rynkowej, z uwzględnieniem zmieniających się cen gazu. Przystępując do Programu w ramach Projektu BIZNES1000, będą Państwo mogli w istotny sposób zredukować koszty związane z zakupem gazu ziemnego.

Jeśli Państwa firma jest zainteresowana skorzystaniem z tego programu, zapraszamy do przyłączenia się do Projektu BIZNES1000. Tylko wtedy nasz menadżer będzie mógł skontaktować się z Państwem i po uzyskaniu podstawowych danych o średnim rocznym zużyciu gazu w poszczególnych taryfach, analizie tych danych, pomóc w wyborze najlepszego profilu, gwarantującego uzyskanie realnych oszczędności w Państwa firmie.

    Biorąc udział w naszym Programie, zyskują Państwo:

  • znaczącą redukcję kosztów wynikających z zakupu gazu ziemnego;
  • możliwość nabycia surowca na indywidualnie przygotowanych warunkach;
  • wspólny wybór najkorzystniejszej taryfy w oparciu o indywidualne zapotrzebowanie i zużycie gazu;
  • gwarancję niskiej ceny i optymalnego sposobu rozliczeń;

Partner Programu

Partnerem i sprzedawcą gazu w ramach Programu Tańszy Gaz, jest Tauron Sprzedaż Sp. z o.o..

Grupa Tauron, skupiająca spółki z branży energetycznej, to jeden z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, z kapitałem w wysokości 20 miliardów złotych. Podstawową działalnością Grupy Tauron jest wydobycie węgla, wytwarzanie, dystrybucja i sprzedaż energii elektrycznej, ciepła oraz gazu.

Dzięki posiadanemu potencjałowi zakupowemu, wynegocjowaliśmy dla Państwa indywidualne warunki nabycia gazu – oferta wyłącznie dla uczestników Projektu BIZNES1000.

Dołącz do Projektu

Pozwól własnej firmie wypłynąć na szerokie wody

Dołącz do 933 firm