BIURO TŁUMACZEŃ FATIX MATEUSZ FATEK Sp. z o.o.


BIURO TŁUMACZEŃ FATIX MATEUSZ FATEK Sp. z o.o.

 Biuro Tłumaczeń Fatix oferuje Państwu kompleksową realizację szeroko pojętych tłumaczeń językowych oraz usług około-tłumaczeniowych. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, które wynieśliśmy z zarządzenia i pełnej obsługi wielu biur tłumaczeń.

Oferujemy Państwu profesjonalnie wykonywane usługi, stojące na najwyższym poziomie.Współpracuje stale z kilkuset odbiorcami i może poszczycić się dużymi osiągnięciami. Nasza dewiza to innowacyjność, szybkość działania oraz jakość ostatecznego przekładu językowego zapewniona przez korektę native-speakerów na każdym etapie realizacji powierzonego nam zadania. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno tłumaczenia pisemne i ustne, nieuwierzytelnione i przysięgłe, jak i inne usługi związane z tłumaczeniami; zajmujemy się także kompleksową realizacją i organizacją konferencji z udziałem tłumaczy. Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa konferencję, zapewnimy przyjazd tłumaczy oraz dostarczamy niezbędny osprzęt w postaci słuchawek dla Państwa gości oraz kabin dla tłumaczy. Potrzebują Państwo materiałów promocyjnych lub reklamowych w językach obcych? Nasi graficy, zgodnie z Państwa wytycznymi, przygotują je do publikacji.

To miejsce, w którym z łatwością zrealizują Państwo pełny zakres usług związanych ze zleceniem – wszystko w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – nasi konsultanci udzielą Państwu wszelkich potrzebnych informacji oraz odpowiedzą na Państwa pytania.