Foto Perfect


Foto Perfect

Firma działa na rynku Kieleckim od 1981 roku.

W roku 1990 rozpoczęliśmy obróbkę zdjęć na pierwszym w Kielcach minilabie FUJI. Sukcesywnie wymieniany co kilka lat park maszynowy pozwolił osiągnąć nam na rynku pozycję lidera w obróbce zdjęć barwnych.

W roku 2002 rozpoczeliśmy obróbkę na pierwszym w Kielcach najlepszym obecnie na świecie cyfrowym minilabie FUJI Frontier 350,który jako jedyny posiada laserowy system naświetlania zdjęć.

Aktualnie w dwóch naszych zakładach pracujemy właśnie na tych minilabach,co pozwala nam zaoferować klientom najwyższą – bezkonkurencyjną jakość zdjęć zarówno z tradycyjnych filmów-filmów 6×6 – filmów APS – slajdów – jak i z wszystkich używanych obecnie nośników cyfrowych.
Wykonujemy zdjęcia barwne – cz/białe – w sepii – zdjęcia ze zdjęcia – kalendarze ze zdjęciem – skanowanie i nagrywanie zdjęć i filmów na płyty CD i inne nietypowe usługi.
Wykonujemy formaty zdjęć od 9×13 do 25×38.
Do dyspozycji klientów uruchomiliśmy samoobsługowe stanowisko do obróbki zdjęć cyfrowych.

Od 28 kwietnia w punkcie przy ulicy Paderewskiego pracujemy na najnowszym Minilabie Frontier 355 z automatyczną redukcją czerwonych oczu i automatycznym usuwaniem rys i kurzu. Wykonujemy zdjęcia reportażowe,reklamowe,zdjęcia do wszelkich dokumentów (paszport-dowód-dyplom-wiza i innych dokumentów nietypowych (wszystkie wymiary zdjęć jakie klient nam zleci). Oferujemy szeroki wybór art.fotograficznych: aparaty-filmy-albumy-baterie i inne.

Zapraszamy do naszych zakładów w Kielcach przy ul. Paderewskiego 32 oraz ul. Mała 15

NASZĄ DEWIZĄ JEST JAKOŚĆ!!!
INNI ROBIĄ TANIEJ? – MY ROBIMY DOBRZE!!!