Hotel Młyn Jacka


Hotel Młyn Jacka

Młyn Jacka Hotel & Spa oddaje do  dyspozycji gości   12 pokoi jednoosobowych oraz 53 pokoje dwuosobowe, a także 2 apartamenty o łącznej liczbie 140 miejsc noclegowych. Pokoje o powierzchniach od 15 do 30 m2 mieszczą się na I i II piętrze dwóch budynków połączonych przewiązką.

Pokoje wyposażone są w indywidualną klimatyzację, darmowy dostęp do internetu  z budzikiem i radiem, sejf z wewnętrznym gniazdem 230 AC, łazienki z kabiną prysznicową lub wanną, minibar, telefon, suszarkę, szlafroki i pantofle.

Ponadto SPA oferuje szeroką gamę zabiegów, w których cztery podstawowe elementy: para, woda, zapach i dotyk, tworzą kombinację zapewniającą relaks i regenerację.

Cudowne M-SPA, to kraina piękna stworzona z myślą o tych, którzy poszukują luksusowego miejsca na odnowę ciała, zregenerowanie sił i ukojenie zmysłów w zgodzie z naturą.
Dziewięć gabinetów zabiegowych w tym: gabinety kosmetyczne na twarz i ciało, gabinety masażu, również dla dwojga ,zabiegów wodnych, pielęgnacji włosów czy gabinetu Rassull.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż zabiegi wykonywane są poprzez manualną pracę, oraz leczniczą moc wody.

 

Serdecznie zapraszamy