JURAJSKA Sp. z o.o.


JURAJSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy dla Ciebie i Twojej Rodziny.
„Czerpiąc naturalną wodę z głębi Ziemi zaspokajamy pragnienie, dajemy świeżość.
Wzbogacamy organizm człowieka, doskonalimy aktywny i zdrowy styl życia.
Stosując najnowsze techniki oraz technologie wraz z doświadczonym personelem budujemy zaufanie.”

 

Jurajska® Spółka z o.o. to Firma z bogatym doświadczeniem w produkcji naturalnej wody mineralnej oraz napojów produkowanych na bazie tejże wody.

Historia Firmy sięga roku 1959 i od przeszło 50 lat Firma Jurajska® stale udoskonala swoją działalność.
Obecnie Jurajska® Spółka z o.o. to nowocześnie zarządzane przedsiębiorstwo z wyłącznie polskim kapitałem. Jurajska posiada najnowocześniejsze technologie i linie produkcyjne. Wysoko wyspecjalizowana załoga liczy ponad 200 osób.
W ofercie Jurajskiej® Spółki z o.o., znajdują się oprócz średniozmineralizowanej, naturalnej wody mineralnej Jurajska®; tzw. wody smakowe „Jurajska ze smakiem”; herbatki Jurajska „Ice Tea”; seria owocowych napojów gazowanych „Krzyś” oraz „Sprytny Zbyś” i „Tonic Jurajski”; niegazowane napoje dla dzieci „Frutek” oraz napoje gazowane typu „Cola” i „Oranżada”. Produkty Jurajskiej cieszą się niesłabnącym powodzeniem u konsumentów, czego dowodem może być np. pozycja napoju Tonic Jurajski. Jest on już od kilku lat najczęściej kupowanym napojem z segmentu tonic w Polsce (dane Nielsen). Także Jurajska ze smakiem znajduje się w czołówce marek w segmencie wód aromatyzowanych i pozycja jej stale się umacnia.
Jurajska® Spółka z o.o. posiada ugruntowaną pozycją na rynku i stale się rozwija. Lata doświadczeń oraz konsekwentnie realizowana strategia pozwala dostarczać klientom produkty najwyższej jakości i jest gotowa sprostać każdemu wyzwaniu, które pojawi się przed nią.