Kielsport


Kielsport

Kielsport.pl to hurtownia sportowa odpowiadająca oczekiwaniom wszystkich sportowców, tych traktujących sport zawodowo jak i amatorom, dla których sport, to tyko hobby i miłe spędzenie czasu.

Kielsport.pl to zarówno sklep internetowy z tysiącami artykułów do kupienia, jak i sklep stacjonarny, w którym można dokładnie wszystko obejrzeć, przymierzyć, a także skorzystać z porad naszych sprzedawców.

Kielsport.pl to artykuły znanych i cenionych producentów sprzętu sportowego, jak i również mniej znanych, ale konkurencyjnych pod względem jakości, jak i ceny producentów polskich i zagranicznych.

Kielsport.pl to oferta sprzętu sportowego do dyscyplin zespołowych takich jak: piłka nożna, piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, oraz indywidualnych np. tenis ziemny, tenis stołowy, badminton, lekkoatletyka.  W ofercie znajduje się również mnóstwo artykułów do codziennego użytku jak: fitness, siłownia, sporty rowerowe, sporty zimowe, czy pływanie.

Kielsport.pl zaprasza do zakupów detalicznych, jak i kluby sportowe, sklepy, oraz szkoły i jednostki samorządowe dla, których mamy specjalne oferty cenowe, oraz atrakcyjne możliwości zapłaty.

Kielsport.pl również propaguje sport wśród dzieci i młodzieży, stąd pomoc przy wielu imprezach sportowych organizowanych lokalnie, oraz w całym kraju.

Jesteśmy otwarci na wszelkie oferty współpracy!

Serdecznie zapraszamy!