OTTO Polska Sp. z o.o.


OTTO Polska Sp. z o.o.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z największych i najprężniej rozwijających się agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego w Polsce i w Europie.
Firma jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym na terenie Europy.
Od ponad 13 lat oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników oraz obsługi kadrowo-księgowej, a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii.
OTTO Polska jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Pruszkowie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.
OTTO jest członkiem najważniejszych organizacji firm i pracodawców: Business Center Club, Polskiego Forum HR, Niderlandzko-Polska Izba Gospodarcza oraz Portugalsko-Polska Izba Gospodarcza. Potwierdzeniem spełniania wymagań jakości oferowanych usług są również otrzymane nagrody i certyfikaty, takie jak: Firma Przyjazna Klientowi, Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Medal Europejski i Ambasador Polskiej Gospodarki.

Nasze wartości:

– Result – Pracujemy ekonomicznie, nie tracąc celu z oczu

– European – Wierzymy w umiejętności, a nie podziały geograficzne

– Socially involved – Troszczymy się o naszych współpracowników i o świat wokół nas

– Performance – Zawsze idziemy o krok dalej

– Empowerment – Ufamy naszym możliwościom i wiedzy. Nie boimy się podjąć odpowiedzialności za naszą pracę.

– Customer excellence – Naszym klientom oferujemy najwyższej klasy usługi

– Transparent- Wierzymy w otwartość