Wirtuale.pl S.A.


Wirtuale.pl S.A.

Spółka posiada dwa główne obszary działalności, które uzupełniają się i zapewniają Klientom najwyższej jakości kompleksowe usługi informatyczne i marketingowe.

1.       Agencja e-marketingowa wirtuale.pl

Realizuje projekty dotyczące strategii marketingowych, głównie z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w Internecie.  Doradza firmom, w jaki sposób mogą wykorzystać możliwości sieci internetowej do zdobycia nowych klientów i zwiększenia zysków. Tworzy kompleksowe strategie i plany działania poparte badaniami i analizami. Prowadzi monitoring ruchu na witrynach internetowych, bada schematy zachowań internautów i śledzi nowinki pojawiające się w społeczności internetowej. W ramach agencji realizowane są między innymi następujące działania: serwisy www i e-commerce, portale i platformy internetowe, aplikacje www, aplikacje mobilne, aplikacje społecznościowe, marketing społecznościowy,marketing wyszukiwarek, marketing szeptany, e-mail marketing, E-PR, reklama displayowa, strategie e-marketingowe.

2.       Supermarket usług internetowych uti.pl

Chmura marketingu i nowych technologii oferuje Klientom usługi:

–        dostępne z dowolnego miejsca i urządzenia

–        kompletne i gotowe do pracy natychmiast

–        bardzo przydatne dla życia i biznesu

–        w większości automatyczne

–        rozliczane w prosty i przejrzysty sposób

–        skonfigurowane do aktualnej potrzeby

W ofercie Supermarketu uti.pl znajdują się usługi dostarczające korzyści w takich dziedzinach jak: biznes internetowy, zaplecze biurowe, współpraca i personalizacja, bezpośrednie kontakty z klientami, infrastruktura, bezpieczeństwo, aplikacje webowe, e-commerce, reklama w sieci. Ważną częścią tego obszaru działalności jest serwis weboferto.pl, który służy do kontaktu Klientów zamawiających usługi informatyczne i marketingowe z najwyższej klasy, sprawdzonymi wykonawcami oraz zapleczem w postaci Agencji

UTI.PL dostarcza między innymi takie usługi jak: domeny internetowe, pocztę elektroniczną, hosting www, hosting baz danych, aplikacje biurowe, strony www, sklepy internetowe, fora internetowe, blogi, pozycjonowanie, profile facebook, certyfikaty SSL, aplikacje do obsługi klientów, podpis elektroniczny, backup danych.